Poloha - centrum mesta Košíc

Budova je lokalizovaná v priamom administratívno obchodnom centre mesta Košíc, prístupná po hlavnej dopravnej tepne mesta Štúrovej ulici. Je umiestnená na rohu ulíc Štúrova a Murgašova so svtupom z Murgašovej ulice. Má výbornú dostupnosť autom zhruba 10 minút od letiska merané v čase dopravnej špičky. Autobusová zástavka sa nachádza pred vedľajšou budovou poisťovne Alianz a podobne, zastávka električky je umiestnená na Štúrovej ulici minútu pešo smerom k hotelu Hilton Double Tree.

Infraštruktúra Hlavnej ulice (centrum mesta Košíc) a obchodné centrum Aupark a hotel Double Tree Hilton sú dostupné do dvoch minút pešov chôdzou. V okolí sa nachádza celý rad reštaurácií a kaviarní strednej a vyššej kvality až po luxusné reštaurácie v hoteloch. Výhoda lokality, cca 2 minúty pešo od nákupného centra Aupark a Hlavnej ulice je mnohými dlhoročnými zákazníkmi včítane banky volená aj v dôsledku využívania tej istej infraštruktúry pri nižších nákladoch. Štátna polícia má sídlo na Pribinovej ulici, ktoré je vo vzdialenosti 1,5 minúty pešou chôdzou smerom do centra. Hneď vedľajšia budova na Murgašovej ulici je Vojenská nemocnica. Vedľajšia budova smerom do centra je centrálou poisťovne Alianz pre Košický kraj.

Hneď za ňou je umiestnená budova Slovenskej sporiteľne a nasleduje budova obchodného centra Dargov. Novinový stánok je súčasťou budovy Slovenskej sporiteľne. Na druhej strane Štúrovej ulice sa nachádzajú súdy a multifunkčná Steel Arena.

Priľahlý dvor ako súčasť centra obsahuje 14 parkovacích miest a 7 garáží. Ďalších 50 parkovacích miest je k dispozícii na Grešákovej a Murgašovej ulici v priamom kontakte s budovou.